درباره ما

آشنایی با شرکت بازرسی فنی فلات پژواک ( سهامی خاص )

امروزه با پیشرفت های شگرف و همه جانبه جوامع به ویژه در زمینه ی تکنولوژی، نیاز ما به کسب اطلاعات و استفاده صحیح و ایمن از فن آوری های نوین جهان در راستای سازندگی و توسعه کشور و  در رقابت های زندگی ساز نیز اجتناب ناپذیر است. این مهم در سایه ی شناخت و درک درست از نیازها و چگونگی بر طرف کردن آن حاصل می شود، از اینروست که اطلاعات، ارتباطات و کیفیت در سازندگی وزیبایی فردا معنا دار خواهد شد.

 

شرکت فلات پژواک با هدف ارائه ی مجموعه ای از خدمات براساس استانداردهای جهانی تاسیس شده تا در سایه ی مهارت و قابلیت های خود در جلب اعتماد مشتریان در زمینه صنایع (نفت، گاز، پتروشیمی) و دیگر صنایع همچون خودرو سازی، سیمان، نیروگاه ها، معادن، صنایع فولاد، صنایع تولیدی و ساختمانی فعالیت داشته باشد.

 

زمینه فعالیت های شرکت فلات پژواک

شرکت فلات پژواک توانسته با اجرای الزامات و دستورالعمل ها براساس استاندارد  ISO ۱۷۰۲۰و با بهره گیری از همکاران کاردان و کارآزموده ی خود، به عنوان همراهی اثرگذار و سودمند در کنار واحدهای تولیدی و صنعتی کشور ایفای نقش کند. از آنجا که این شرکت با عضویت در مجامع استانداردهای بین المللی همواره به روز بوده ، قادر است، نقش ارزنده ای در ارتقای کیفیت نیز ارائه نماید.زمینه ی خدمات فنی قابل ارائه ، از بازرسی صنایع بزرگ تخصصی، کارخانه ها و ساختمان سازی ها تا سرپرستی و نظارت فنی و آموزش همکاران آنها را، در بر می گیرد، همچنین از تهیه و تنظیم برنامه های کنترل کیفیت، مشخصات فنی مواد و تجهیزات تا بازرسی فنی و کیفیت آنها، از مدیریت ریسک و ارزیابی ایمنی تا ارزیابی انطباق و کنترل کیفیت، جوش و آزمایش های غیرمخرب (NDT) براساس نیازهای فوری مشتریان و در نهایت در برگزاری سمینارهای مربوطه تخصصی و کاربردی، در خدمت صنایع میهن و ارتقای سطح دانش نیروهای فنی کشور است. به عنوان عضوی از انجمن بین المللی استاندارد، شرکت فلات پژواک می تواند نقش مهمی را در ارتقای سیستم مدیریت کیفیت سازمان مشتری ایفا کند.

 دوره های آموزشی

پیشنهاد ما حضور در دوره های تخصصی و فنی با تدریس اساتید بین المللی است که پس از طی دوره های آموزشی از شرکت کنندگان آزمون بعمل آمده و درصورت قبولی برای آنها گواهینامه بین المللی صادر شود.این دوره ها توسط کارشناسانی که تجربه کاری با استانداردها در شرکت های صاحب نام دنیا را دارند، طراحی می شود این کارشناسان تجربه همکاری با سازمان های مختلف را از لحاظ ساختاری ، صنعتی و تجاری نیز دارا هستند. مهم تر آنکه به شرکت های بزرگ و کوچک در سرتاسر دنیا در اجرای نیازمندی هایشان کمک می کنند .

دوره درخواستی طبق برنامه زمانی مورد نظر شما و در محل سازمان شما برگزر خواهد شد، که این امر خود موجب صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد کارکنان، احساس آرامش بیشتر برای ایشان در محل کار خود و در نهایت موجب افزایش میزان یادگیری ایشان خواهد شد. تحقیقات علمی ثابت کرده است که دانشجویان در محیط کارشان بیش از سایر محیط ها می آموزند.

بازرسی، به شما کمک می کند تا ریسک ها کم شده و کیفیت و کمیت کنترل شوند.

falat@pdfgroup.org
تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به میرداماد - خیابان خلیل زاده - پلاک 23 - واحد 1